Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /share/MD0_DATA/Web/snake2014/archief/CORE/CORE.DB.php on line 23
Snake Online
14/9/2014 - Schoot-Tessenderlo
Daniël 3de

10/8/2014 - Bevel VWV AB
Nico 3de na de trouwfeest

9/8/2014 - Trouwfeest Naomi-Mathias

30/7/2014 - Geel-Larum VWV CDE
Rudy 2de

29/7/2014 - Baal
Gregory 3de

18/7/2014 - St Kat Waver
Nico 2de Omloop v/d Groentestreek

14/7/2014 - Wortel-Hoogstraten C VWV
Overwinning Rudy

12/7/2014 - Berlaar Heikant
Daniël 3de

5/7/2014 - Kontich Sint Martinusprijs
Gregory wint overtuigend !!

25/6/2014 - Wiekevorst
Gregory 2de in eigen dorp

21/6/2014 - Koningshooikt 1 VWV
Overwinning Nico

21/6/2014 - Koningshooikt 3 VWV
Jonathan 3de

12/6/2014 - Mathias wint spurt in Begijnendijk

9/6/2014 - Meldert-Hoegaarden
Mathias 3de

1/5/2014 - Stok-Kortenaken 3e JWRC
Gregory 2de

21/4/2014 - Retie
Mathias 3de

8/4/2014 - Melkwezer-Linter
PK Tijdrijden Vlaams-Brabant Wesley 3de: Bronzen Medaille

2/2/2014 - Teamfoto's

3/1/2014 - Goud - Zilver - Brons in 2014
En de zegebloemen

2/1/2014 - 2014: 10 jaar Snake

24/8/2013 - Boortmeerbeek-Schiplaken
Gregory 1ste

11/8/2013 - Wezemaal
BK Fietsenmakers

11/8/2013 - Trouwfeest An & Jonathan

21/7/2013 - Hulshout Schaal Indekeu
Mathias wint klassieker

16/7/2013 - Mathias wint in Keerbergen
Prachtige overwinning

15/6/2013 - Koningshooikt
Prachtige overwinning van Gert na puik teamwork

5/5/2013 - Herenthout
Jonathan 2de

2/1/2013 - Teamfoto

16/9/2012 - Schoot Tessenderlo
Gregory 2de Jonathan 3de

10/9/2012 - Nieuwkerken-Waas
Mathias 3de

27/8/2012 - Putte Criterium
Mathias 3de

15/8/2012 - Pijpelheide Dernyfestival
Wesley 2de Kleine Finale Kristof 3de Grote Finale

1/7/2012 - Nijlen GP Vic Van Schil
Jonathan 2de

27/6/2012 - Wiekevorst
Jonathan 1ste

3/6/2012 - Zaventem Randcriterium
Stef 2de

13/5/2012 - Willebringen-Boutersem
Gregory 3de

20/4/2012 - Exclusief Diner-Party Louis 65
Met zijn 2 golden Friends: Marcel en Ludwig

13/4/2012 - Zonderschot
Stef 2de

2/3/2012 - Sportpersprijs
Nacht van de Sport Lier

26/2/2012 - Oud-Heverlee - Vaalbeek
Juwelier Wim Ruelens Classic 1

1/1/2012 - Ploegfoto 2012

18/9/2011 - Ekeren
Jonathan 3de Met dank aan Fotograaf Jean Bollaerts

10/8/2011 - Grobbendonk
Yoeri 3de

15/5/2011 - Willebringen
Gregory wint na sterk teamwerk

17/4/2011 - Baal
Jonathan 3de

5/3/2011 - Molenbeek-Wersbeek
Mathias geeft spurtles

22/1/2011 - Team 2011

1/1/2011 - Seizoen 7

12/9/2010 - Tessenderlo-Schoot Open
Overwinning Eric Nico 3de

15/8/2010 - Tielt-Winge
Yoeri 2de

27/6/2010 - Oplinter
Gregory 2de

13/6/2010 - Herenthout
Bert 3de Roel Trofee Sportverdienste
Bert 3de Roel Trofee Sportverdienste Herenthout

1/6/2010 - Mol-Rauw
Yoeri 2de

30/5/2010 - Ramsel
Yoeri 2de

6/4/2010 - Hakendover
Yoeri 2de

14/3/2010 - Runkelen
Overwinning Nico

1/1/2010 - Seizoen 6

15/10/2009 - Regelmatigheidscriterium Hagenland en Haspengouw
Gregory werd 1ste, Yoeri 3e

19/09/2009 - Londerzeel - Linde
Nico 3e

16/09/2009 - Retie
Rudy werd 3e

13/09/2009 - Nieuwkerken-Waas
Jonathan werd 2e en Snake werd 2e in het ploegenklassement

30/08/2009 - Kapellen Glabbeek
Yoeri werd 1ste, Gregory 3e
Yoeri wint

11/08/2009 - Hoeleden
Gregory 2e

14/07/2009 - Keerbergen
Roel werd 3e

28/06/2009 - Oplinter
2e plaats voor Gregory

24/06/2009 - Tienen
Gregory won de wedstrijd

21/06/2009 - Bertem IC
De 3e bergprijs voor Gregory

14/06/2009 - Herenthout
Gregory 3e

4/06/2009 - Beginendijk
Roel 3e

17/05/2009 - Willebringen
Bert 1ste plaats

10/05/2009 - Willebringen
Nice 2e plaats

1/05/2009 - Kapellen Glabbeek
Yoeri 2e

13/04/2009 - Retie
Jonathan werd 3e

5/04/2009 - Tourinnes Saint Lambert
Nico 2e plaats

8/03/2009 - Heidelinter
Nico won net als vorig jaar de wedstrijd

1/1/2009 - Seizoen 5

10/10/2008 - Zwevezele
Bjorn 2e

5/10/2008 - Rumst
Overwinning Nico
Overwinning Nico

3/10/2008 - Berlare
Bjorn werd 3e

7/09/2008 - Westerlo
Nico 2e

1/09/2008 - Putte
Gregory 2e

28/08/2008 - Geraardsbergen
Bjorn 3e

21/08/2008 - Aarschot
Nico 3e

12/08/2008 - Hoeleden
Roel won de wedstijd, nico werd 3e

8/08/2008 - Dernymeeting Elewijt Zemst
Bjorn werd 1ste

3/08/2008 - Buggenhout
Bjorn 1ste

30/07/2008 - Retie
Yoeri 1ste

9/07/2008 - Herenthout
Yoeri 1ste

25/06/2008 - Wiekervorst
Gregory 1ste

18/06/2008 - Keerbergen
Roel 3e

8/06/2008 - Aartselaar
Nico 3e

1/06/2008 - Ham
Yoeri 1ste

25/05/2008 - Ramsel
Nico 2e

23/04/2008 - Bever
Nice 3e

6/04/2008 - Tourinnes Saint Lambert
Nice 2e

16/03/2008 - Neerlinter
Nico 1ste

9/03/2008 - Neerlinter
Nico 2e

1/1/2008 - Seizoen 4

16/09/2007 - Kapellen Glabbeek
Nico 1e

21/08/2007 - Booischot
Yoeri 1e, Nico 2e

12/08/2007 - Vremde
Nico werd 3e

8/08/2007 - Grobbendonk
Nico 2e

5/08/2007 - Geel Elsum
3e plaats voor Nico

13/07/2007 - Geel St Dimphna
3e plaats voor Nico

24/06/2007 - Oplinter
Nico behaalde de overwinning

20/05/2007 - Ham-Kwaadmechelen
Nico 2e plaats

13/05/2007 - Retie
Nico 1e plaats

22/04/2007 - Niel
Daniel 3e plaats

18/03/2007 - Heidelinter
3e plaats voor Nico

11/03/2007 - Neerlinter
Yoeri werd 3e

1/1/2007 - Seizoen 3

30/09/2006 - Putte
Yoeri behaalde de 2e plaats

28/08/2006 - Putte
Nico werd 1e, Yoeri werd 2e

14/08/2006 - Betekom
Rudy werd 1e, Nico 2e en Yoeri 3e

13/08/2006 - Vremde
De 2e plaats werd ingenomen door Yoeri

30/07/2006 - Duffel
2e plaats voor Yoeri

26/07/2006 - Retie
2e plaats voor Yoeri

13/07/2006 - Provinciaal kampioenschap tijdrijden te Balen
Yoeri behaalde de zilveren medaille, Rudy de bronzen

18/06/2006 - Koningshooikt
Eerste plaats voor Yoeri

3/06/2006 - Westmalle
Yoeri 2e

7/05/2006 - Provinciaal Kampioenschap weg
Yoeri 3e

14/04/2006 - Retie
Yoeri 1e, Nico 2e

4/03/2006 - Molenbeek Wersbeek
Bart behaalde de 1e plaats

1/1/2006 - Seizoen 2

14/09/2005 - GP jean-Pierre Monsere - Retie
A1.12B - Bart 3e

23/08/2005 - Booischot
Bart 3e plaats

18/08/2005 - Hoeleden
Overwinning voor Bart De Ceuster

14/08/2005 - Vremde
3e plaats voor yoeri

10/08/2005 - Grobbendonk
Overwinning voor Bart De Ceuster
Bart wint de koers

27/07/2005 - Retie
Overwinning voor Yoeri Beyens

13/07/2005 - Provinciaal kampioenschap Tijdrijden Elite z/c
Gouden medaille voor Bart De Ceuster

2/07/2005 - Sint Katelijne Waver
Kim werd 2e

29/06/2005 - Opwijk
Rudy werd 3e bij de tussensprints

22/06/2005 - GP Stad Tienen
Bart werd 2e

12/06/2005 - Deurne Diest
3e plaats voor Bart

29/05/2005 - Ramsel
3e plaats voor Bart

1/1/2005 - Seizoen 1: Debuutjaar